Pelēko vilku veido cilvēki, kuri ir uzkrājuši zināmu pieredzi - kā nu kurš - cits pieredzes izglītības laukā, cits āra dzīvē,cits - armijā, citam  pieredze darbā ar bērniem un jauniešiem, citam vienkārši ļoti patīk iet pārgājienos, kāpt kalnos, pētīt putnus, braukt laivā pa upi, eksperimentēt ar lietām, ko var darīt un rast sajūsmu  tikai esot ārpus telpas. Mums patīk nometņot, patīk satikt un iepazīt arvien jaunus cilvēkus, apskatīt neapmeklētas vietas, runāties, meklēt dzīves jēgu un vērtību, dalīties savā priekā ar citiem, sapņot un smieties.  

 
Te nu mēs esam: 
 
    Nils Klints
 
Motīvs, ko tu atstāsi aiz sevis ir tas ,kurš vairāk vai mazāk ietekmē manu dzīvi... Vai būsi šo pasauli padarījis kaut nedaudz labāku ar savu darbu... Tas nav viegli, brīžiem ir neciešami grūti un tādēļ ir vajadzīgi spēka un iedvesmas avoti. Tādi manā dzīvē ir vairāki... 20 gadus tas ir bijis skautisms, tie ir tie īpašie cilvēki apkārt, tā ir vēsture un āra dzīve daudzās tās izpausmēs. Kā galvenais tomēr ir ticība, jo bez tās viss pārējais zaudē savu vienreizējo jēgu.
 
   Vita Karule
 
"Āra dzīve ļāvusi man iepazīt cilvēkus, kas ir manējie un kas piepilda manu dzīvi līdz malām...tā mani ir atvērusi  un likusi sajust to, ko nav iespējams sajust, neizejot ārā...." Esmu cilvēks, kurš mīl vieglu džezu, šokolādi un kafiju, jūras smaržu, īpašu atmosfēru, sajūtu, ka citiem patīk būt manā sabiedrībā, just tauriņus vēderā, mīļus pārsteigumus, vērot cilvēkus, zvaigznes, uguni, lasīt grāmatas, par kurām vēl ilgi jādomā...
Patīk līdz ģenialitātei vienkāršas un dabiski smalkas lietas.. varu acis nenolaidusi vērot un uzklausīt cilvēkus, kas spēj būt pārliecināti par to, ko viņi dara.....patīk gudri, bet smaidoši cilvēki...ar glāstu var panākt tik daudz...   Sākotnēji āra dzīvi esmu iepazinusi, darbojoties Latvijas Skautu kustībā.  Ikdienā darbojos ar mazskautiem Rīgas 155. skautu vienībā.   Pamatizglītība un pamatdarbs jau četrpadsmito   gadu man saistās ar pedagoģiju. Esmu  beigusi LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti, kā arī studējusi maģistratūru skolvadības specialitātē.
Vislielākā pieredze iegūta jau 11. gadu organizējot un vadot nometnes, kā arī vadot un administrējot organizācijas darbu.
 
           Mārtiņš Ruģēns
 
Ir labi sēdēt mīkstā krēslā un lasīt grāmatas par piedzīvojumiem un "mežonīgo dabu". Vēl ērtāk ir sēdēt un skatīties filmas. Bet vislabāk ir iziet ārā dabā un sajust, ka esi viens vesels ar to.....
Un nevajag domāt, ka konforts ir tikai aiz betona sienas, pie datora un dušā. Īstais konforts ir mežā, zaru būdā pie ugunskura. Jo tikai tur var sajust, to, kas ierakstīts mūsu asinīs simtu paaudžu laikā. Nekas nav skaistāks par putnu dziesmām agros pavasara rītos. Miglu, kas ietin visu apkārtni vasaras vakaros. Un rudens lapkriti vai klusu snigšanu ziemas naktī.  
Ja nu tomēr kāds sāks runāt par dušu, tad viņam teikšu - nāc un uztaisi sev dušu. Gribi dīvānu un galdu? Lūdzu! Mums ir viss, ko mēs vēlamies.
Tā nu sanāk, ka tāds tādu atrod. Tā nu es atradu Pelēko Vilku, vai viņi atrada mani. Tas gan nav skaidrs un diez vai arī kādreiz noskaidrosies. Un vispār, kam tas interesē? Galvenais ir rezultāts!
 
   
     Pauls Iklāvs
 
Patīk vienmēr būt ceļā , nespēju palikt uz vietas  , bet vislabāk man to palīdz darīt cilvēki, kas ir man apkārt!
 Esmu jautrs cilvēks ar savām lietām, kas man patīk ! Jau no pirmās savas pieredzes ar āra dzīvi, sapratu, ka tas ir tas, kas mani saista ! Man ļoti patīk ziema , sniegs, aktīvi sporta veidi un cilvēki ar savu mērķi!
Katram cilvēkam ir jābūt savam mērķim un man tāds ir!

   Jānis Obodņikovs
 
Jānis ir kuldīdznieks, Kuldīgas 58.skautu vienības priekšnieks(nu jau 21.gadu), bijis arī Latvijas Skautu priekšnieks. Ilgus gadus strādājis Zemessardzes 45.kājnieku bataljonā, ir bijis štāba rotas komandieris, pēc pakāpes virsleitinants.
Bet nometnēs - Jānis ir tas,kurš parasti zin daudz spēļu, var izgudrot fantastiskas leģendas šķēršļu gājieniem, parasti vada orientēšanās nodarbības,vienmēr ir mierīgs un nosvērts. Viņam patīk daudz lasīt un fantazēt!
 

 
Teksts, foto: "Pelēkais Vilks"©

.
Created by I.am.human.lv