Par katru vienības biedru iesniedzama Biedra anketa. Anketa ir pievienota pielikumā! Lūgums to izprintēt un aizpildīt! iespējams arī aizpildīt un atsūtīt elektroniski uz : pelekaisvilks@gmail.com
Iespējams pasūtīt skautu formas kreklu!
 
Bērnu formas izmaksas - EUR 21,00
Pieaugušo formas krekls - EUR 27,00
 
Ja organizācijā darbojas 2 dalībnieki no vienas ģimenes, tad tiek piemērota 10% atlaide!
 
Tie,kas vēlas to darīt - aplūko PIELIKUMOS atrodamo formas izmēru aprakstu, atsūta sms (Tel. 29289565) ar  informāciju par formas izmēru un info,kuram šī forma tiek pasūtīta, kā arī iemaksā formas naudiņu vienības kontā!
 
Formas uzšuves:
Pasaules skautu zīme - 1,07 EUR
Vienības numurs - 1,50 EUR
Latvijas karodziņš - 0,28 EUR
Katrs vienības dalībnieks ik mēnesi iemaksā vienības kontā biedra naudu - 4,50 EUR, kas nepieciešama vienības darba uzturēšanai, nodarbībām nepieciešamo materiālu iegādei, programmas realizācijai, ziedojumiem par nodarbību telpām,noliktavas telpu apmaksai,kurā glabājas vienības ekipējums,  kā arī biedra naudas apmaksai Latvijas Skautu un Gaidu centrālajā organizācijā, jo visi esam tās biedri.
Iemaksa var notikt arī par visu gadu uzreiz vai arī par vairākiem mēnešiem.Biedra nauda gadā sastāda - 54 EUR.  Veicot pārskaitījumu, lūdzu, norādiet par kādu dalībnieku nauda tiek iemaksāta.
Ja vienībā darbojas vairāki bērni no vienas ģimenes, tad biedra nauda tiek maksāta tikai par vienu no viņiem!!!
Vienībai ir atsevišķs konts!!!
Konta informācija - spiediet lasīt tālāk...
» lasīt tālak...
.
Created by I.am.human.lv